Dermatolog prywatnie i na NFZ

Swędząca wysypka? Niepokojące znamiona? Obserwacja skóry pod kątem zmian jest niezwykle ważna dla zdrowia, ponieważ to właśnie na niej często pojawiają się pierwsze symptomy rozwijających się schorzeń. Kontrolowanie zmian i profilaktyka dermatologiczna pozwalają też ustrzec się przed poważnymi chorobami, takimi jak rak skóry. Kluczową kwestią jest tutaj dostęp do dobrej poradni specjalistycznej, dlatego z myślą o Pacjentach Centrum Medycznego Hipokrates oferujemy usługi dermatologa w Oleśnicy. W naszej przychodni zdrowia znajdą Państwo zarówno poradnię działającą w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i przyjmującego prywatnie w Oleśnicy dermatologa.

Pacjentów, których interesuje dermatolog w Oleśnicy, zapraszamy do umawiania wizyt w poradni dermatologicznej Centrum Medycznego Hipokrates. W ramach NFZ mogą Państwo podjąć leczenie dermatologiczne, poddać się badaniu dermatoskopijnemu, zabiegom dermatologicznym i kriochirurgicznym. Oferujemy także terapię światłem przy zastosowaniu nowoczesnych lamp PUVA-UVA i TLO-UVB. Z myślą o Państwa wygodzie umożliwiamy także wykonanie badań laboratoryjnych, mikrobiologicznych i mykologicznych.

Pacjenci, którzy nie są objęci ubezpieczeniem zdrowotnym upoważniającym do opieki medycznej NFZ, mogą odwiedzić naszego dermatologa w Oleśnicy prywatnie w ramach usług komercyjnych. Wykwalifikowana kadra i nowocześnie wyposażone gabinety to gwarancja najwyższej jakości obsługi przyjmowanych osób. Zapraszamy do umawiania wizyt w naszej przychodni rodzinnej.