Ginekolog prywatnie i na NFZ

Poradnia ginekologiczna

Opieka dobrego ginekologa ważna jest nie tylko dla przyszłych mam, ale również dla pań w każdym wieku, które chcą należycie zadbać o swoje zdrowie. Regularne wykonywanie badań takich jak cytologia czy USG pozwala wykryć wszelkie nieprawidłowości i zapobiegać poważnym chorobom. Poradnia ginekologiczna w Oleśnicy działająca na terenie Centrum Medycznego Hipokrates zaprasza do korzystania z profesjonalnej opieki zdrowotnej. Atutem naszej placówki jest brak uciążliwych kolejek oraz sprawna i dobra obsługa, dzięki której podczas wizyty panie mogą czuć się w pełni swobodnie.

Dla Pacjentek, które interesuje dobry ginekolog w Oleśnicy w ramach NFZ, Centrum Medyczne Hipokrates przygotowało szeroki zakres świadczonych usług. W naszej poradni ginekologiczno-położniczej przyjmuje czterech doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Pacjentki mogą skorzystać w naszej placówce z usług takich jak:
* wizyty ginekologiczno-położnicze,
* USG (ginekologiczne, ciążowe dopochwowe i przez powłoki brzuszne),
* USG piersi,
* mammografia,
* kolposkopia,
* kriochirurgia oraz inne zabiegi ginekologiczne,
* badania laboratoryjne i mikrobiologiczne.

 

 

W ramach usług komercyjnych Pacjentki mogą także umawiać się do ginekologa w Oleśnicy prywatnie. Na terenie naszego Centrum Medycznego znajduje się nowocześnie wyposażony gabinet ginekologiczny, gdzie Pacjentki znajdą troskliwą opiekę i mogą zatroszczyć się o swoje zdrowie, bez stresu spowodowanego odległymi terminami wizyt. Zachęcamy do korzystania z kompleksowych usług Centrum Medycznego Hipokrates w Oleśnicy.Centrum Medyczne Hipokrates to wielospecjalistyczna placówka świadcząca kompleksowe usługi dla osób w każdym wieku. Szczególne miejsce w ofercie przychodni zajmuje opieka nad Paniami, na które wraz z zespołem czterech wykwalifikowanych lekarzy czeka poradnia ginekologiczna Oleśnica to miejsce, w którym przyjmujemy Pacjentki na badania diagnostyczne oraz nowoczesne zabiegi z dziedziny ginekologii. Zachęcamy do odwiedzin.

Ginekolog Oleśnica NFZ – oferta świadczeń

Dużą grupę Pacjentek centrum interesuje umówienie się na wizytę ze specjalistą takim jak ginekolog Oleśnica to miejscowość, w której bez najmniejszego problemu znajdą kompetentnego lekarza. Wystarczy zarejestrować się do naszej poradni ginekologicznej i wybrać najbardziej odpowiadający termin spotkania.

Pakiet świadczeń przeprowadzanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia zawiera m.in. wizyty ginekologiczno-położnicze, badania ultrasonograficzne piersi, ginekologiczne, USG ciąży metodą dopochwową oraz przez powłoki brzuszne. Pacjentki pragnące poddać się leczeniu ginekologicznemu niekomercyjnie mogą także skorzystać z badania laboratoryjnego, mikrobiologicznego oraz mammografii. Oprócz tego do procedur wykonywanych na NFZ należy kolposkopia i monitorowanie akcji serca płodu (kardiotokografia).

Doświadczony i dobry ginekolog Oleśnica

Kadra centrum to lekarze z wieloletnim stażem zawodowym oraz szeroką wiedzą. Z łatwością nawiązują kontakt z Pacjentkami, a w trakcie wizyty dbają o atmosferę bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że wiele Pań decyduje się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Dzięki temu mają dostęp do sprawdzonych metod bez konieczności dojazdu np. do oddalonego o ok. 30 km Wrocławia. W mniejszych miejscowościach takich jak Oleśnica ginekolog przeprowadzający diagnostykę i zabiegi w poradni wykorzystuje równie nowoczesną aparaturę medyczną co specjaliści z większych ośrodków.

Pacjentkom, które wymagają pomocy lekarza takiego jak ginekolog Oleśnica może zaproponować usługi kilku specjalistów. Poza wymienionymi procedurami wykonują szereg innych zabiegów ginekologicznych (włącznie z kriochirurgią).

Ginekolog Oleśnica prywatnie – zakres usług

Pacjentkom, które poszukują specjalisty takiego jak ginekolog Oleśnica prywatnie również ma wiele do zaoferowania. Zakres usług komercyjnych obejmuje świadczenia takie jak badania ultrasonograficzne i w ciąży, kolposkopię czy kardiotokografię (KTG).

Jeżeli Pacjentki interesuje Oleśnica ginekolog poradni zaprasza na prywatne wizyty ginekologiczno-położnicze. Wykonujemy cytologię, szereg procedur w ramach kriochirurgii oraz pozostałe zabiegi ginekologiczne. Gwarantujemy kameralną, intymną atmosferę na każdym etapie pobytu w poradni. Dokładamy wszelkich starań, aby Pacjentki czuły się w pełni komfortowo zarówno w trakcie wywiadu lekarskiego, jak i diagnostyki oraz zabiegów.

Ginekolog Oleśnica NFZ i komercyjnie

Zapraszamy do poznania pełnej gamy usług, jakie oferuje poradnia ginekologiczna Oleśnica to miasto, w którym Pacjentki otrzymają profesjonalną pomoc i wsparcie.

 

 

Bez względu na to, czy chodzi o wizytę prywatną, czy wizytę refundowaną przez NFZ, zapraszamy do nas – w poradni pracuje niejeden dobry ginekolog Oleśnica, siedziba powiatu oleśnickiego, może być dumna z takiej kadry.