Ginekolog prywatnie i na NFZ

Poradnia ginekologiczna

Opieka dobrego ginekologa ważna jest nie tylko dla przyszłych mam, ale również dla pań w każdym wieku, które chcą należycie zadbać o swoje zdrowie. Regularne wykonywanie badań takich jak cytologia czy USG pozwala wykryć wszelkie nieprawidłowości i zapobiegać poważnym chorobom. Poradnia ginekologiczna w Oleśnicy działająca na terenie Centrum Medycznego Hipokrates zaprasza do korzystania z profesjonalnej opieki zdrowotnej. Atutem naszej placówki jest brak uciążliwych kolejek i sprawna obsługa, dzięki której podczas wizyty panie mogą czuć się w pełni swobodnie.

Dla Pacjentek, które interesuje ginekolog w Oleśnicy w ramach NFZ, Centrum Medyczne Hipokrates przygotowało szeroki zakres świadczonych usług. W naszej poradni ginekologiczno-położniczej przyjmuje czterech doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Pacjentki mogą skorzystać w naszej placówce z usług takich jak:
* wizyty ginekologiczno-położnicze,
* USG (ginekologiczne, ciążowe dopochwowe i przez powłoki brzuszne),
* USG piersi,
* mammografia,
* kolposkopia,
* kriochirurgia oraz inne zabiegi ginekologiczne,
* badania laboratoryjne i mikrobiologiczne.

W ramach usług komercyjnych Pacjentki mogą także umawiać się do ginekologa w Oleśnicy prywatnie. Na terenie naszego Centrum Medycznego znajduje się nowocześnie wyposażony gabinet ginekologiczny, gdzie Pacjentki znajdą troskliwą opiekę i mogą zatroszczyć się o swoje zdrowie, bez stresu spowodowanego odległymi terminami wizyt. Zachęcamy do korzystania z kompleksowych usług Centrum Medycznego Hipokrates w Oleśnicy.