Laryngolog prywatnie i na NFZ

Doświadczony laryngolog w Oleśnicy z pewnością pomoże Pacjentom, u których występują problemy zdrowotne związane z uchem, gardłem, krtanią, nosem oraz pozostałymi narządami w obrębie głowy i szyi. Laryngologa warto odwiedzić również w przypadku, gdy występują schorzenia przewlekłe jak niedosłuch, bóle zatok czy chrapanie. Dolegliwości laryngologicznych nie warto bagatelizować, ponieważ mogą one świadczyć o poważnych schorzeniach. Pacjenci Centrum Medycznego Hipokrates mogą umówić się na wizytę do specjalisty w ramach NFZ lub odwiedzić laryngologa w Oleśnicy prywatnie. Jako przychodnia rodzinna oferujemy kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w każdym wieku.
W naszej poradni laryngologicznej przyjmuje dwóch doświadczonych specjalistów, dzięki czemu Pacjenci mogą umawiać się do laryngologa w Oleśnicy bez stresujących kolejek i zyskują pewność, że zostaną otoczeni należytą opieką.
Zakres usług medycznych świadczonych przez poradnię laryngologiczną jest rozległy i obejmuje między innymi:
* leczenie i zabiegi laryngologiczne,
* audiometrię, czyli badanie słuchu,
* dopasowanie aparatów słuchowych,
* badania laboratoryjne i mikrobiologiczne.
Nowocześnie wyposażone gabinety i wykwalifikowana kadra to gwarancja wysokich standardów opieki medycznej, świadczonej przez naszą placówkę. Centrum Medyczne Hipokrates wychodzi naprzeciw także oczekiwaniom Pacjentów zainteresowanych usługami medycznymi o charakterze komercyjnym i umożliwia umówienie wizyty u laryngologa w Oleśnicy prywatnie. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Centrum Medycznego i do umawiania wizyt u specjalistów.