Stomatolog

Centrum Medyczne Hipokrates serdecznie zaprasza do gabinetu stomatologicznego w Oleśnicy!

Oferujemy najwyższy standard usług stomatologicznych, przeprowadzanych w nowocześnie wyposażonym gabinecie. Stosujemy zaawansowane metody leczenia, wykorzystując w naszej pracy sprzęt renomowanych producentów, który pozwala nam na prowadzenie skutecznego i bezpiecznego leczenia. Na bieżąco śledzimy zmiany, jakie zachodzą w technologii stomatologicznej, by móc wdrażać nowe metody i oferować je naszym Pacjentom.

Bazujemy na najwyższych standardach podejścia do każdej przyjmowanej osoby. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy od lat pomagają swoim Pacjentom zachować zdrowe zęby i piękny uśmiech. Stale poszerzamy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności, by jak najlepiej służyć kompetencjami. Profesjonalizm i umiejętności wykorzystujemy, zawsze kierując się zasadą, że najważniejsze jest dobro Pacjenta. Dzięki takiemu podejściu możemy zapewnić poczucie komfortu podczas wizyty.

Świadczymy kompleksową opiekę stomatologiczną. Proponujemy bogaty wachlarz usług z zakresu:
1. leczenia zachowawczego – wypełniania ubytków, lakowania, usuwania kamienia nazębnego;
2. protetyki – uzupełniania braków w uzębieniu, ilościowych i jakościowych;
3. endodoncji – leczenia schorzeń miazgi zębów (czyszczenie kanałów, dezynfekcja, wypełnianie);
4. chirurgii – ekstrakcji zębów i innych zabiegów;
5. estetyki – wybielania zębów metodą nakładkową oraz lampą w gabinecie;
6. stomatologii dziecięcej.

Stomatolog Oleśnica NFZ – leczenie dostępne dla każdego

W naszym gabinecie oferujemy szeroki dostęp do zabiegów refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W takim zakresie usług medycznych jak dentysta Oleśnica gwarantuje pacjentom duży wybór różnych placówek, jednak nie wszystkie współpracują z NFZ. U nas ubezpieczeni pacjenci mogą wykonać np. leczenie kanałowe czy wypełnienie ubytków. Dla pacjentów, u których wskazane jest więc kompleksowe leczenie, jakie powinien przeprowadzić doświadczony stomatolog Oleśnica i Centrum Medyczne Hipokrates to miejsce, gdzie można uzyskać niezbędną pomoc.

Chirurg stomatolog Oleśnica NFZ – zabiegi chirurgiczne bez bólu

Oprócz podstawowej opieki stomatologicznej, pacjentom możemy również zaproponować leczenie chirurgiczne. Dla osób poszukujących sprawdzonego miejsca, w którym zabiegi wykonuje kompetentny chirurg stomatolog Oleśnica NFZ i nasz gabinet to warte odwiedzenia miejsce. Gwarantujemy dostęp do takich zabiegów jak np. usuwanie zębów mądrości czy osuszenie ropni zębopochodnych. Całe leczenie przebiega w sposób bezbolesny, z zastosowaniem nowoczesnych środków znieczulających.

Dbamy też o uśmiechy najmłodszych – stomatolog dziecięcy Oleśnica i okolice

Ważne, aby rodzice już najmłodszym dzieciom zapewnili opiekę dentystyczną. Warto dbać o zęby mleczne oraz uczyć dzieci, jak prawidłowo troszczyć się o higienę jamy ustnej. Dla rodziców chcących znaleźć gabinet, w którym pomoc oferuje empatyczny i wyrozumiały stomatolog dziecięcy Oleśnica to miasto wielu możliwości. U nas jednak można liczyć nie tylko na fachowo przeprowadzone leczenie, ale też pełne zrozumienia, zaangażowane podejście do najmłodszych. Dla rodziców chcących skorzystać z leczenia, jakie oferuje dziecięcy dentysta Oleśnica oraz znajdujące się w niej Centrum Medyczne Hipokrates stanowi placówkę, do którego warto udać się z dzieckiem na pierwszą wizytę.

Oleśnica stomatolog – profilaktyka dentystyczna

Dla pacjentów mających zamiar zgłosić się na wizyty profilaktyczne, które przeprowadzają stomatolodzy Oleśnica z siedzibą naszego centrum to warte uwagi miejsce. Zapewniamy możliwość wykonania przeglądu stanu uzębienia wraz z ustaleniem szczegółowego planu leczenia. Osobom, które  mieszkają w miejscowości Oleśnica dentysta w Centrum Medycznym Hipokrates zapewni rzetelną opiekę stomatologiczną.

Stomatolog Oleśnica NFZ i prywatnie

Oferujemy możliwość przeprowadzenia leczenia zarówno w ramach NFZ, jak i odpłatnie. Do pakietu proponowanych przez nas usług komercyjnych należy podstawowa opieka stomatologiczna, a także szeroki przekrój zabiegów dodatkowych. Pacjenci mogą u nas np. wybielić zęby oraz wykonać mosty i protezy. Osoby zainteresowane zabiegami, jakie z zakresu protetyki oraz medycyny estetycznej świadczy profesjonalny dentysta Oleśnica to więc miasto, do którego zapraszamy na konsultację.

Doświadczeni stomatolodzy Oleśnica – stawiamy na zespół i nowoczesne sposoby leczenia

Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom najwyższych standardów obsługi, przez co rozumiemy dostęp do leczenia realizowanego z zastosowaniem wysokiej klasy urządzeń, leków i środków znieczulających. Pacjentom chcącym znaleźć się pod fachową opieką, jaką zapewnia profesjonalny stomatolog Oleśnica ma wiele do zaoferowania, ale zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie. Dobro pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Oleśnica stomatolog – sposób rejestracji

Pacjentów zainteresowanych skorzystaniem z proponowanych przez nas usług zapraszamy do kontaktu. Udostępniamy możliwość rejestracji online, ponadto zapewniamy też możliwość umówienia konsultacji telefonicznie lub podczas bezpośredniej wizyty w naszym centrum, którego siedzibę stanowi Oleśnica. Dentysta czeka na pacjentów dorosłych, a także na dzieci i młodzież.

Gabinet stomatologa w Oleśnicy gwarantuje miłą atmosferę i atrakcyjne ceny!