USG

Centrum Medyczne Hipokrates serdecznie zaprasza na badanie USG w Oleśnicy!

USG, czyli badanie ultrasonograficzne to nieinwazyjne, bezbolesne i szybkie badanie, które umożliwia uzyskanie obrazu tkanek i narządów wewnętrznych, określenie ich wymiarów i głębokości położenia, zdiagnozowanie stanów chorobowych i wszelkich innych zmian. Jest ono bezpieczne i może być wielokrotnie powtarzane.
W naszym Centrum posiadamy nowoczesny, cyfrowy sprzęt ultrasonograficzny, umożliwiający prowadzenie precyzyjnej diagnostyki obrazowej na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra lekarska dba nie tylko o pełną rzetelność badania, lecz także o komfort każdego pacjenta.

Naszym pacjentom oferujemy badania USG:
– piersi,
– jamy brzusznej,
– tarczycy,
– ślinianek,
– jąder,
– prostaty,
– serca (w ramach poradni kardiologicznej),
– ginekologiczne – ciąży, dopochwowe i przez powłoki brzuszne (w poradni ginekologiczno-położniczej).

Badanie jamy brzusznej powinno być wykonywane minimum 6 godzin po ostatnim posiłku. Nie zaleca się także na kilka godzin przed badaniem pić napojów gazowanych, żuć gumy i palić papierosów. Wskazane jest wypicie ok. 1,5 l niesłodzonych płynów i zgłoszenie się na USG z wypełnionym pęcherzem moczowym. Badania pozostałych narządów nie wymagają wcześniejszego przygotowania.

Świadczymy usługi zarówno na zlecenie lekarza w ramach NFZ, jak i komercyjne – odpłatnie.
Osobom poszukującym badania USG w Oleśnicy, Centrum Medyczne Hipokrates gwarantuje wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki.